www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Доступ до публічної інформації

Друк

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ПУСТОМИТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

від 25 червня 2011р.

№92


із змінами внесеними згідно розпорядження

№08 від 05.01.2015 року «Про внесення змін до розпорядження голови

районної ради від 25.06.2011 №92 «Про виконання Закону України

«Про доступ до публічної інформації».


Про виконання Закону України

«Про доступ до публічної інформації».

З метою організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою створення дієвих механізмів для реалізації права громадян на доступ до публічної інформації:

1. Затвердити:

1.1. Порядок доступу до публічної інформації, що знаходиться в розпорядженні Пустомитівської районної ради згідно з додатком №1.

1.2. Перелік відомостей, які становлять службову інформацію згідно з додатком №2.

2. Керуючому справами районної ради В.Бабію:

2.1. Визначити спеціальне місце для роботи запитувачів з документами, які містять публічну інформацію, передбачити можливість, у випадку потреби, її копіювання, сканування, записування на будь-які носії інформації, виділити відповідну оргтехніку.

2.2. Створити умови для подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями.

3. Функції із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації покласти на інформаційно-аналітичний відділ районної ради, у зв׳язку з цим:

3.1. Начальнику інформаційно-аналітичного відділу районної ради І.Дзику:

3.1.1. Забезпечити системне і оперативне оприлюднення на офіційному веб-сайті районної ради публічної інформації, розпорядником якої є районна рада.

3.1.2. Спільно з радником голови районної ради з питань правового забезпечення І.Луківим організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

4. Дане розпорядження розмістити на офіційному веб-сайті районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами районної ради В.Бабія.Голова районної ради

Віктор Бабій

 

Додаток №1

до розпорядження голови

районної ради від 25.06.2011р. №92


П О Р Я Д О К

доступу до публічної інформації,


Усі запити на публічну інформацію, які надходять до районної ради реєструються, обліковуються та оперативно надаються виконавцям для розгляду.

Письмовий запит може бути надано у довільній формі відповідно до вимог, встановлених ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (зразок форми запиту на інформацію додається). Облік запитів на інформацію ведеться окремо. Запити оформлені неналежним чином без прізвища, імені особи, адреси та інших вимог, встановлених ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», не розглядаються.

В випадку, якщо запит надійшов в усній формі, телефоном, факсом або поштою відповідальні особи повідомляють голову районної ради або заступника голови районної ради про надходження запиту, який в той самий день визначає посадову особу районної ради, яка є відповідальною за його розгляд, якщо у такій кореспонденції зазначено, що це запит на інформацію. Відповідь на інформацію надається тим відділом, який володіє даною інформацією.

При цьому відповідальна особа за підготовку інформації визначається головою або заступником голови районної ради. У разі надходження запиту на інформацію до районної ради відповідальна особа негайно повідомляє голову районної ради, який скеровує даний запит безпосередньому виконавцеві. В випадку надходження документації в порядку загального документообліку, яка за своїм характером є запитом на інформацію, розгляд даного документу проводиться відповідно до Закону.

У разі надходження кореспонденції, яка одночасно містить запит на інформацію та заяви, клопотання, пропозиції тощо, оригінал такої кореспонденції розглядається за правилами, встановленими Законом, та його копія в частині питань розглядається відповідно до Закону України «Про звернення громадян». У разі надходження кореспонденції, яка містить вимогу про отримання інформації, але за своїм характером не є запитом на інформацію, така кореспонденція розглядається за правилами, встановленими Законом України «Про звернення громадян».

Відповідь на запит на інформацію надається запитувачу у тій самій формі, в якій оформлено запит, якщо запитувач не просить надати її у письмовому вигляді.

Виконавець надає відповідну інформацію або готує відповідь. Після підписання головою районної ради відповідь реєструється і надсилається адресату.

Районна рада надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі, якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися, або можуть статися, і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації, або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, районна рада може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувачу в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі коли районна рада, відповідно до компетенції, визначеної Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», не володіє інформацією, щодо якої зроблено запит, або порушено інші вимоги, зазначені статтею 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», заявнику повідомляється про відмову у задоволенні запиту на інформацію у письмовій формі.

Якщо районній раді відомо, хто володіє або повинен володіти запитуваною інформацією, про це повідомляється запитувачу, а запит переадресовується відповідній структурі разом із супровідним листом.

Відповідальні особи за забезпечення доступу до публічної інформації у районній раді здійснюють контроль та систематично інформують керуючого справами районної ради про кількість та характер запитів на інформацію.


Заступник голови районної ради

Іван Мудрий
Додаток №2

до розпорядження голови

районної ради від 25.06.2011р. №92

П Е Р Е Л І К

відомостей, які становлять службову інформацію

1.В районній раді до службової належить інформація, що міститься у документах районної ради, що становлять внутрішньовідомчу службову кореспонденцію, а саме: доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності районної ради або здійснення нею контрольних функцій, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню або прийняттю рішень.

2.Документам, що містять службову інформацію, присвоюється гриф «для службового користування». Доступ до таких документів надається відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


Заступник голови районної ради

Іван Мудрий

 

 

Форма запиту на інформацію

 

 

Вхід

Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

Часопис Пустомитівського району

PDF №30 від 01.08.2020р.

Я маю прааво!

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

 

УКРАЇНА

ФРН

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах