www.pustomyty-rada.gov.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home /

Загальна інформація

Друк

До складу Пустомитівського району входить 104 населених пункти, серед них 102 села, 1 селище, 1 місто. Кількість населення району станом на 1 листопада 2015 року становила 114,1 тис. осіб.

Пустомитівщина посідає особливе місце на мапі Львівської області: по-перше, це один із найбільших за територією районів (948 кв.км.); по-друге, вона поєднує аж п'ять природних районів (Львівське Опілля, Львівське плато. Давпдівське пасмо. Грядове Побужжя. Бібрське горбогір'я) у самому серці області; по-третє, нагадує намисто, в якому виблискує її перлина Львова – історичної, культурної та економічної столиці українського Заходу. Ці яскраві особли­вості здавна зумовлювали й зумовлюють розвиток і неповтор­ність Пустомитівщини.

Пустомитівський район розміщений на південному сході від м. Львова за 20 км.. Через його територію проходить дві міжнародні залізничні магістраль(Львів-Перемишль, Львів-Чоп) до столиць багатьох європейських держав. Через територію району пролягає автотраса Київ-Чоп .

Сучасна Пустомитівщина являє приклад гармонійного розвит­ку всіх основних галузей народногосподарського комплексу. Загальноосвітні школи, дошкільні заклади, розвішена мережа Народних домів і бібліотек, медичних закладів і закладів тор­гівлі, тощо усе це покликане забезпечити повноцінне життя, зростання її розвиток тутешніх жителів.

В районі нараховується 30 промислових підприємств, 12 будівельних організацій, 18 сільськогосподарських підприємств, 154 фермерських господарств.

В районі зареєстровано і діє 70 осередків політичних партій, 41 громадська організація та 9 благодійних фондів.

В районі функціонує 69 шкіл, з них -30 середніх , 26 неповних середніх, 14 початкових шкіл, в яких навчається 11665 дітей. У 23 дошкільних установах охоплено 1497 дітей .

Систему лікувальних установ в районі складає Пустомитівська центральна районна лікарня (230 ліжок), Щирецька міська лікарня (90 ліжок), 16 сільських лікарських амбулаторій, з яких 8 –сімейної медицини, 47 фельдшерсько-акушерських пункти, дві дільничних лікарні на 25 та 20 ліжок. .

Крім цього в районі працює районний Народний дім,3 міських Народні доми, 1 селищний Народний дім (смт Щирець), 68 сільських Народних домів, центральна районна бібліотека для дорослих, районна бібліотека для дітей, 63 сільських бібліотек, чотири музичні школи, 27 художнім колективам присвоєно звання „Народний”, працює 2 музеї.

Для підтримки пенсіонерів, одиноких громадян працює територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, який має 3 відділення (соціальних допомог на дому, соціально-побутової реабілітації та грошової і матеріальної допомоги). 92 соціальних працівників обслуговує 840 одиноких. 47 одиноких осіб обслуговуються 45 доглядальниками, з якими укладені угоди.

В районі діють Пустомитівське радіомовлення та районний часопис „Голос народу”.

В районі функціонує понад 4607 суб’єктів малого підприємництва, в т.ч. 745 малих підприємств, 3571 фізичних осіб-підприємців.

Для сприяння розвиткові підприємництва в районі працює „Єдиний реєстраційний офіс” та „Єдиний дозвільний офіс”, функціонує Громадська приймальня, „гаряча лінія” підприємців району та інформаційно-ресурсний центр сприяння розвитку підприємництва.

Церква Богоявлення Господнього       Руїни середньовічного замку
1693р.  в с. Кугаїв                                    в с. Старе Село
 

Вхід

Контакти:

Пустомитівська районна рада,
вул. М.Грушевського, 35, м. Пустомити,
Львівська обл., 81100.
тел. (03230) 4-12-56, 299-92-09,
факс: (03230) 4-27-57,

pustomyty.rada@gmail.com

pustomyty.rada

Часопис Пустомитівського району

PDF №30 від 01.08.2020р.

Я маю прааво!

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Співпраця

РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

11

 

УКРАЇНА

ФРН

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Погода в Пустомитах


Home /